Menu
Porozmawiaj anonimowo o kompleksach!Nowe wypowiedzi


Statystyka

Łącznie wypowiedzi

9483

Łącznie tematów

1256

Użytkowników forum

3105


Wyszukiwarka

Szukaj w BezKompleksu.pl

Logowanie

Email

Hasło


Zaloguj | Zapomniałem hasła

Jak poskromić włosy po trwałej ondulacji?

Kompleksy »

Włosy

» Jak poskromić włosy po trwałej ondulacji?


KB6A2BC1F

,

2008-09-18 20:26

Witam wszystkich serdecznie! Ostatnio zrobiłam sobie trwałą, ale mam problem z ujarzmieniem moich loków. Po pierwsze sa zbyt puszyste, po drugie strasznie mi wypadają. Jak mogę je poskromić? I jakie preparaty stosować przeciw wypadaniu włosów?

K3EFD9A2F

,

2008-09-22 22:26

Włosy po trwałej są bardzo osłabione, dlatego polecam używać specjalnych odżywek do włosów po trwałej np. L’ORÉAL shine curl (ok. 40 zł). Używanie odpowiednich preparatów na pewno poprawi kondycję oraz wygląd włosów. Natomiast jeśli chodzi o to aby włosy na co dzień wyglądały lepiej można w nie wgniatać żel lub piankę do włosów. Ważne jest także, aby po umyciu przeczesać włosy tylko raz, ponieważ ciągłe czesanie loczków powoduję powstanie tzw. "szopy". Naprawdę wystarczy je po umyciu dobrze ułożyć i wtedy spokojnie ładne loczki wytrzymają do następnego mycia.

K22B92960

,

2008-09-27 17:16

Czy nie robiłaś czasem trwałej na farbowane włosy? Taki zabieg jest dla nich zabójczy, zawsze trzeba zachować odwrotną kolejność. Generalnie włosy spalone po trwałej, nie odzyskają już pełnego zdrowia. Można je, oczywiście, wygładzić odżywkami, ale ja radziłabym, przede wszystkim, obciąć końcówki ( a może nawet więcej, zależy, jakiej długości włosy nosisz).

Robiąc trwałą, chyba zawsze lepiej zdecydować się na krótszy czas działania płynu. Skręt będzie słabszy, ale włosy tak się nie zniszczą.

K620BE4BE

,

2008-10-31 17:41

Polecam używanie odpowiednich preparatów do włosów zniszczonych trwałą, dodatkowe odżywki też były by wskazane.

Może się tez okazać, że będziesz mieć przesuszoną skórę głowy in pojawi się łupież, czego nie życzę.

Co do wypadanie włosów to raczej zaradzić na "już" nie ma zapewne możliwości ale stosowanie witamin wzmacniających włosy i paznokcie być może im pomoże w powrocie do normalnego stanu.

KAE934B5A

,

2008-11-19 08:38

Ja też mam kręcone włosy (ale naturalnie ^^) i bardzo polecam Ci serię do kręconych i falowanych włosów Nivea. Ja używam z tego szamponu, odżywki i pianki do włosów. Jestem naprawdę zadowolona i nie zamierzam zmieniać tych produktów na inne :)
Regulamin | Polityka prywatności | Copyright © 2017 BezKompleksu.pl