Menu
Porozmawiaj anonimowo o kompleksach!Nowe wypowiedzi


Statystyka

Łącznie wypowiedzi

9483

Łącznie tematów

1256

Użytkowników forum

3105


Wyszukiwarka

Szukaj w BezKompleksu.pl

Logowanie

Email

Hasło


Zaloguj | Zapomniałem hasła

Owłosione ręce u kobiet

Kompleksy »

Całe ciało

» Owłosione ręce u kobiet


M75861288

,

2008-10-16 02:56

Chciałem Was spytać czy jestem jedynym dziwolągiem na świecie, który uważa, że owłosione ręce u kobiet są nieestetyczne. Na szczęście zawsze trafiałem na kobiety, które depilowały ręce lub na takie, które udawało mi się do tego przekonać. Dodam jeszcze, że problem dotyczy głównie brunetek, gdyż u blondynek kolor włosków zlewa się z kolorem ciała.

K8A5D98C1

,

2008-10-16 10:25

Nie jesteś dziwolągiem:) Mnie również długie, gęste, ciemne owłosienie u kobiet obrzydza, podobnie jak zresztą wąsy - kobiece oczywiście. Miałam kilka takich znajomych i po prostu nie mogłam na nie patrzeć, a z drugiej strony nie czułam się zobligowana do nakazania im natychmiastowej wizyty u kosmetyczki. W przypadku takich kobiet rzuca się w oczy, jak mężczyźni niechętnie patrzą na ich owłosione ręce, nie wiem...czy one tego nie widzą? Miałam jedną znajomą, która prócz rąk miała owłosiony także brzuch, kark i dolną część pleców... Oczywiście nie depilowała się, bo po co, bikini też nie depilowała, goliła tylko nogi raz na ruski rok, gdy chciała założyć spódnicę przed czy za kolano. Może to było związane z jej wiarą - była gorliwą katoliczką, bardzo skromną. Swoją drogą wyszła teraz za mąż, ciekawe czy mężowi to nie będzie przeszkadzać...

MBAEAE9DE

,

2008-10-19 16:44

Podobnie jak moja przedmówczyni, miałem kilka znajomych, których owłosienie przyprawiało o ciarki na skórze.. Najgorzej wygląda to u dziewczyn, które nie uznają opalania czy solarium, gdyż na jasnej skórze od razu rzuca się to w oczy :o jednak o ile w zimie widac tylko nieestetycznie wyglądające wąsy o tyle wraz z pierwszymi przeblyskami slonca ukazuja sie kłaki na rękach i nogach - katastrofa!! czasami jest to kwestia nieswiadomości z problemu i da się ją rozwiazać rozmową, jednak są tez takie, które twierdzą, że skoro tak wygladają naturalnie to nie ma powodu żeby to zmieniac :o wiadoma sprawa - nie to piękne co piękne, ale to co mi się podoba, jednak drogie panie zachowajcie zdrowy rozsądek i zadbajcie o siebie, bo nadmierne owłosienie na kobiecym ciele zazwyczaj przywodzi jedynie skojarzenie z cyrkiem i kobietą z brodą, a to chyba nie do końca miłe być kojarzonym w ten sposób.

K7429916C

,

2008-10-22 14:25

Mężczyźni chcieliby żeby kobiety miały włosy tylko na głowie i w okolicy oczy (brwi i rzęsy). Przecież jesteśmy też ludźmi i mamy owłosienie tak jak oni. Należę do kobiet, które depilują sobie to i owo, ale zarazem nie potępiam tych , które tego nie robią. To jest indywidualny wybór każdej z nas i o ile nie przeszkadza to partnerowi to nie ma co zawracać sobie głowę pragnieniami obcych facetów.
A czy Wy mężczyźni zawsze depilujecie okolice intymne czy obrzydliwe włosy na plecach??? nie sądzę.

KDC7C0A46

,

2008-10-22 23:24

Zgadzam się z poprzedniczką. Jestem brunetką, ogólnie dbam o siebie, regularnie depiluję to i owo, mój facet nigdy nie widział mnie z włosami na nogach, ale muszę przyznać, że mam delikatne czarne włoski na całym ciele. Od czasu do czasu chodzę na solarium, bo gdy znika letnia opalenizna to włoski rzeczywiście bardziej rzucają się w oczy. Ale nie jest to jakimś tam moim większym kompleksem. Wiadomo, wolałabym nie mieć tych włosków, ale co mogę z tym zrobić jako przeciętna dziewczyna? Nie stać mnie na laserowe zabiegi usuwające owłosienie, z kolei depilacja nie pomoże, bo musiałabym zastosować ją dosłownie wszędzie! Trzeba nauczyć się z tym żyć jeśli nie jest do przesady uciążliwe. Gdy Ty sama zaakceptujesz siebie, to zaakceptuje Cię również Twój partner...

K206076DB

,

2008-10-25 13:01

Ja też jestem brunetką i depiluję sobie m.in. ręce. Chociaż widziałam, że wiele dziewczyn tego nie robi. Ale to jest według mnie już prywatna sprawa każdej z nas.
Mam też kilka znajomych blondynek, u których owłosienie nie zlewa się z kolorem skóry, a u brunetek widać bardzo delikatnie, więc kolor włosów nie powinien być wyznacznikiem.

K68D715D6

,

2008-10-31 13:23

Mnie też to śmieszy, że mężczyźni chcieliby, żeby włosy na ciele kobiety były tylko na głowie ;) Niestety jest to związane z wyobrażeniem współczesnej idealnej kobiety, cóż zrobić. Sama nie stosuję i też nie zamierzam, ale znam sposób ;) podobno opalanie nad palnikiem kuchenki jest skuteczne. I co chłopcy, nie wydaje wam się to dziwne troszkę? ;)

M6A6B1974

,

2008-11-03 17:56

Ja uważam, że jeśli kobieta ma mocne owłosienie na rękach, i nie tylko na rękach powinna je usunąć, ponieważ wygląda to bardzo nie estetycznie, nadmierne nie usunięte owłosienie świadczy o kobiecie, o tym,że nie dba o siebie lub uwaza,że tak musi być nie mówie tu o delikatnych włoskach,których prawie nie widać, a jeśli kobieta posiada wąsik to... no wybaczcie czy spodobałaby się facetowi kobieta z wąsami?;)

K05F53F3B

,

2008-11-03 18:14

Hm...nasuwa mi się pewna refleksja... Co, oprócz zadbanego umysły, może być najpiękniejszą ozdobą kobiety..? Pozwólcie, że odpowiem - piękne i zadbane ciało. Takowe właśnie jest jednym z najwspanialszych atrybutów kobiecości. Drogie Panie - cieszmy się tą kobiecością, pielęgnujmy ją...!

K4E3DC456

,

2008-11-03 20:09

Ja osobiście nie golę rąk, może dlatego, że jestem blondynką i włosów praktycznie nie widać. U brunetek faktycznie trochę to razi. Ale mimo wszystko niewiele moich znajomych goli ręce.

1

|

2

|

3Regulamin | Polityka prywatności | Copyright © 2017 BezKompleksu.pl